Wybierz Balony z nadrukiem wypełnione helem

Balony z nadrukiem

Balony z nadrukiem

W świecie reklamy korzysta się z różnych rozwiązań, które pomagają w osiągnięciu upragnionego celu, czyli zbudowania pozytywnego wizerunku danej firmy, który zachęci do korzystania z jej usług. Przez lata używano do tego celu różnorodnych metod i narzędzi. Jednak by reklama była skuteczna nie wystarczą różne promocje, czy gratisowe usługi. Niezbędne są czynniki wizualne, które zapadną potencjalnym klientom w pamięć. Ludzie są bowiem przede wszystkim wzrokowcami, jeśli więc w celach reklamowych wykorzystamy ten zmysł wówczas mamy większą szanse na pełen sukces. Balony z nadrukiem doskonale nadają się do tego celu.

Są one niewątpliwie bardzo atrakcyjne zarówno jeśli chodzi o element ozdobny jak i o powierzchnię reklamową. Przez lata stworzonych zostało wiele modeli balonów, które wciąż są modernizowane i ulepszane. Dziś odchodzi się już od bazowania na zwykłych okrągłych balonach. Korzysta się raczej z bardziej wyszukanych figur, które w jak największym stopniu kojarzone są z daną firmą. Balony z nadrukiem mogą więc wystąpić w formie sztandarowego produktu lub atrybutów działalności na jakiej opiera się oferta firmy.

Szczególnie przyciągające są reklamy fruwające nad naszymi głowami, które widoczne są już z kilometra. Jest to możliwe dzięki Williamowi Crookes i Normanowi Lockyer, którzy uważani się za wynalazców helu, czyli lekkiego gazu, którym możemy wypełniać balony unoszące się do chmur. Zwykle takie podniebne reklamy mają kształt kuli o średnicy około trzech metrów lub sterowca, którego długość sięga dziesięciu metrów.

Przez to, że są one szczególnie narażone na niekorzystne warunki atmosferyczne tworzy się je z dwóch powłok. Wewnętrzna, jest wyjątkowo wytrzymałym materiałem, który nadaje kształt reklamie, a zewnętrzna to wymienny nośnik reklamy drukowany zgodnie z naszymi potrzebami. Balony z nadrukiem możemy dostosowywać do różnych okazji, choć te giganty mogą nam służyć wyłącznie latem, gdyż w zimie bardzo szybko uległyby zniszczeniu.

Są one dość dużym wydatkiem więc szkoda by było gdybyśmy korzystali z nich tylko przez jeden sezon. Pomimo tego, że balony kojarzą się nam raczej z czymś kruchym, to te wypełnione helem wcale takie nie są. Jeśli odpowiednio o nie zadbamy mogą nam służyć przez wiele lat.